A - vrh z Hrabovských stájí

Datum narození: 30.6.2005

Zahraniční krytí, výjimečné pracovní spojení - oba rodiče s všestrannou zkouškou z výkonu (tj. stopa, poslušnost, OBRANA)! Štěňata vedou pracovní krev ze země původu tohoto plemene – ze strany otce pracovní vedení (SCHH1-3) až do 4.generace!

Otec: Attila vom Wildweibchenstein

Otec vrhu: Attila vom Wildweibchenstein [nové okno]

Výstavy:

ICh., Ch.D-VDH/Club, Ch.Lux., CACIB, R.CACIB, BOB

Výcvik:

AD, BH, VPG3(=SCHH3), IPO3, Wesen- und Leistungspool

DKK: 0/0 (HD-A1)

Otec: Aldo vom Deichselbachtal

Výborný, BH, FH2, SCHH3, HD-A

Matka: Branca von der Goldkutte

BH, FH2, SCHH3, HD-A

Více informací: http://www.hovawartzucht.de/

Matka: Gatia Kris-Ve-Mar

Matka vrhu: Gatia Kris-Ve-Mar [nové okno]

Výstavy:

Ch.CZ+SK, CAJC, R.CAC, CAC/CACA, R.CACIB

Výcvik:

ZOP, ZPU1, ZPU2, ZZO, ZM, ZVV1, ZPS1, BH, FPr1, FPr2, FPr3, IPO-V

DKK: 0/0

Otec: Ajax Zlaté oko

CAJC, CAC, R.CACIB, BOB, DKK 0/0

Matka: Cita Kris-Ve-Mar

Výborná, Kraj. vítěz, ZPU1, DKK 0/0


 

Pro vstup do fotogalerie jednotlivých štěňat klikněte na jméno.

Štěňata

Adel

fena - čzn
export Slovensko

Adélka, jedna z trojice našich mouřenínků:-), tj.černoznakatých, velký čertík, který se rád přidá ke každé lumpárně. Velmi si užívala společnosti sourozenců a bylo zřejmé, že je s nimi moc ráda. Adélka bude žít na Slovensku, její majitelka se s ní hodlá věnovat výcviku a bude k tomu mít jistě ty nejlepší podmínky, jelikož pracuje v renomovaném výcvikovém středisku Canislog a studuje obor kynologie na VŠ. Už teď jsme moc zvědaví, jak jim to půjde! (srpen 2005)

Adel uhynula 8.1.2020.

Výstavy: velmi dobrá

Výcvik: Canislog Poprad, účast na 1. Mistrovství Slovenska v poslušnosti - Vrbové 20.-21.5.2006, canisterapie

Chov: splněn svod mladých

Amalia

fena - plavá
export Slovensko

Amálka, největší jedlík a taky největší kulička :-). Stále "vysmátá" a v dobrém rozmaru, alespoň její výraz tak každodenně vypadal ... Miluje lidskou společnost, kdykoliv jsme se po delší přestávce objevili u štěněcí ohrádky, její nadšení nebralo konce. Amálka bude bydlet na Slovensku, její majitelé plánují účast na výstavách, tak budeme držet palce a snad o ní budeme dostávat často čerstvé informace. (srpen 2005)

Výstavy: výborná, CAC na klubové výstavě

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0

Anja

fena - plavá

Anička, fenečka, o které jsme si dlouho mysleli, že má velmi jemnou holčičí dušičku, během několika posledních dnů u nás nám ale dávala najevo, že umí být i velká uličnice! Měla to "štěstí", že se stala oblíbencem naší 6-leté dcery, která se ji snažila po většinu dne patřičně opečovávat. Nakonec se ukázalo, že jí tato průprava přijde velmi vhod, neboť v její nové rodině jí budou taky dělat společnost dvě děti. Anička žije se svými novými majiteli v Opavě, což je blízko našemu bydlišti, takže velmi doufáme, že ji budeme často vídat! (srpen 2005)

Anja uhynula 18.4.2017.

Výstavy: výborná

Výcvik: cvičiště Opava

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0

Ares

pes - čzn

Pejsek, který tvořil skoro stále nerozlučnou dvojici s Axarou, které byl až neuvěřitelně podobný - teprve až poslední dny jsme ho od ní lépe rozeznali díky jeho větší mohutnosti. Aresek je velmi temperamentní, už u nás se projevoval jako dobrý hlídač. Bude žít nedaleko od nás, v menší obci kousek od Ostravy, takže doufáme, že nás bude často navštěvovat! (srpen 2005)

Ares uhynul 26.6.2019.

Výstavy: výborný

Výcvik: cvičiště Hlučín, výcvikový HW-víkend - N.Jičín 14.-16.4.2006, zk.: ZOP

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0, uchovněn v 2.tř.chovnosti

Arriba

fena - plavá
export Slovensko

Velmi temperamentní fenka, nad jejímiž kousky jsme jen nevěřícně kroutili hlavou ... Naštěstí si ji vybrali zkušení chovatelé, kteří si s jejím temperamentem jistě poradí:-). Aruška bude bydlet na Slovensku, společnost jí bude dělat starší hovawartí kamarádka. Její majitelé s ní plánují vystavovat i cvičit, její karieru budeme bedlivě sledovat! (srpen 2005)

Arriba uhynula 20.4.2018.

Výstavy: velmi nadějná, mnohokrát výborná, výborná 3 na klubové výstavě

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0, uchovněna na Slovensku, CHS Folcrum

Web http://folcrum.wz.cz

Atti

pes - plavý

Naše největší štěňátko, pejsek středního temperamentu, námi přezdívaný "náš hezoun":-). Měl štěstí na majitele, kteří ho několikrát přijeli navštívit ještě u nás a bylo zřejmé, že už během těch krátkých společných chvilek si ho velmi zamilovali. Doufejme, že ze své krásy nevyroste a že o něm v budoucnosti ještě uslyšíme! Atti bydlí poměrně blízko (Olomouc), snad tedy budeme v trvalém a častém kontaktu! (srpen 2005)

Atti uhynul 19.6.2018.

Výstavy: velmi nadějný, 17 x výborný, CAJC na klubové výstavě, V4 na Světové výstavě 2006, 4x CAC (NVP,MVP), CWC, R.CACIB, 2x CACIB, 2x BOB, 2x R.CAC na klubové výstavě, CAC na speciální výstavě, CAC na Světové výstavě 2009, Ch.SK, Ch.CZ, Interchamp. (C.I.B.)

Výcvik: soukr. výcvik, zk.: ZM, ZVV1, ZOP, ZPU1, ZPU2, IPO-V, FPr1, IPO1, 3. místo - MR HWK ČR 2007 v kat. ZM, 4. místo v soutěži HWK ČR o nejúspěšnějšího pracovního hovawarta v r. 2007, 3. místo - MR HWK ČR 2008 v kat. IPO1

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0, uchovněn v 1. tř. chovnosti

Web http://www.atti.cz/

Axara

fena - čzn

Fenečka, která je jako "živé stříbro", v náručí se nedala udržet a neustále vybízela sourozence ke hře. Jako první se naučila přelézat štěněčí ohrádku:-)! Axa bude žít se svou rodinou v Olomouci, zdá se, že majitelka a její syn zcela propadli hovawartímu dění, takže se budeme snad často vídat na nejrůznějších akcích. (srpen 2005)

Axara uhynula 14.3.2019.

Výstavy: výborná

Výcvik: soukr.výcvik, výcvikový HW-víkend - N.Jičín 14.-16.4.2006

Chov: splněn svod mladých, DKK 0/0, DLK 0/0, uchovněna v 2. tř. chovnosti, CHS Magnolia Lane