Archiv novinek - rok 2016

23.12.2016 -

PF 2017

 

Všem návštěvníkům našich stránek a našim přátelům přejeme veselé Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!


15.11.2016 -

Corry z Hrabovských stájí složila zkoušku FPr1

 

Corry se může pochlubit další složenou zkouškou, tentokrát stopařskou FPr1! Gratulujeme!


1.11.2016 -

Corry z Hrabovských stájí na MVP Praha

 

Na Mezinárodní výstavě psů v Praze se představila Corry a zaznamenala velké úspěchy! V sobotu získala hodnocení výborná 1, CAC, R.CACIB, v neděli pak výborná 1, CAC! Blahopřejeme!


23.10.2016 -

Carmenita z Hrabovských stájí chovnou fenou

 

Prvním chovným jedincem našeho C-vrhu se stala Carmenita, která úspěšně absolvovala bonitaci v Kolíně. Povahový test splnila na 89 bodů a její bonitační kód je 5/2a, 4a/S. Majitelům moc gratulujeme!


4.9.2016 -

Corry z Hrabovských stájí složila další zkoušku

 

Corry se zúčastnila výcvikového tábora ve Větřkovicích, kde složila zkoušku ZZO1! Blahopřejeme!


8.7.2016 -

Carmenita z Hrabovských stájí na výcvikovém táboře

 

Carmenita se zúčastnila letního výcvikového tábora v Zahradišti na Vysočině, kde se věnovala hlavně stopám a poslušnosti.


4.7.2016 -

Výstavní úspěchy Corry z Hrabovských stájí

 

Začátek léta je pro Corry ve znamení výstavních úspěchů :-) Největší úspěch zaznamenala v Polsku, kde se v Bialsku-Biale zúčastnila Beskydské národní výstavy psů s výsledkem výborná 1, CWC a Národní výstavy psů vybraných skupin FCI s výsledkem výborná 1, CWC, Nejlepší fena a BOB! V červnu se Corry prezentovala na Mezinárodní výstavě psů Intercanis v Brně, kde byla ohodnocena jako výborná 3! A na prodlouženém výstavním víkendu v Nitře získala na Mezinárodní výstavě psů Grand Prix Slovakia hodnocení výborná 1 a na Národní výstavě psů výborná 2, R.CAC! Moc gratulujeme!


9.6.2016 -

Casiri z Hrabovských stájí účastníkem soutěže ovladatelnosti

 

Casiri pokračuje ve výcviku poslušnosti v Kynologickém klubu v Petřvaldě. Pro zdejší účastníky výcviku zde uspořádali zábavnou soutěž v ovladatelnosti psů a Casiri se z osmi účastníků umístil na 2. místě! Blahopřejeme! 


23.5.2016 -

Pracovní víkend

 

O uplynulém víkendu byly naše hovawartí holky velmi pilné. Corry složila zkoušku BH a Carmenita zkoušku ZZO. A zrovna bylo slunečné a velmi teplé počasí, kdy jak známo se černočerným hovawartům moc pracovat nechce :-) Oběma patří velká gratulace!


20.5.2016 -

Klubová výstava HWK ČR Knížecí rybník

 

Potomci Nastyho posledního vrhu A-von Bobble získávají spousty výstavních úspěchů, někdy nezvládáme o nich informovat na stránce Novinek, ale snažíme se je zaznamenávat alespoň na stránce vrhu. Rádi se na tomto místě ale pochlubíme jejich úspěchem na Klubové výstavě hovawartů. Atisha zde získala ocenění výborná 1, CAC! Její bratr Arnie pak byl s matkou Ambrou Hali Gali vyhodnocen jako Nejlepší pár psů výstavy! Moc gratulujeme!


11.4.2016 -

NVP Ostrava

 

Na Národní výstavě psů v Ostravě se představili čtyři odchovanci našeho C-vrhu, získali tato hodnocení: Casiri - výborný 2, R.CAC, Cambero - velmi dobrý 4, Carmenita - výborná, Corry - výborná 1, CAC, Národní vítěz! Všem moc gratulujeme a děkujeme za účast! Výstavy se zúčastnila taky Nastyho dcera Baffy, která byla ohodnocena jako výborná 1, BOS. Blahopřejeme!


5.4.2016 -

Výstavní úspěchy A-von Bobble v Nitře

 

Nastyho potomci A-von Bobble se opět účastnili výstavního soutěžení v Nitře. Prezentovali se na Victory show - Šampion šampionů, kde Atisha získala hodnocení výborná 2, R.CAC a Arnie byl ohodnocen jako výborný 1, CAC. Na Mezinárodní výstavě psů v Nitře pak byli ohodnoceni stejně: Atisha - výborná 2, R.CAC a Arnie - výborný 1, CAC. Arnie tímto splnil podmínky pro získání titulu Slovenský grand šampion! Velká gratulace!


12.2.2016 -

Výsledek RTG DKK

 

Další potomek C-vrhu, který absolvoval vyšetření kloubů je Casiri. I on se může pochlubit negativním výsledkem, tedy DKK 0/0 a DLK 0/0! Majitelce moc gratulujeme!


8.2.2016 -

MVP Brno

 

V tradičním únorovém termínu se konala Mezinárodní výstava psů v Brně DUO CACIB. S Catangem jsme se účastnili pouze nedělního dne, kdy nastoupil v mezitřídě a získal hodnocení výborný 1, CAC a R.CACIB. Na výstavě se prezentovala taky Nastyho dcera Ambra, která si v otevřené třídě vyběhala ocenění výborná 2, R.CAC. A v neposlední řadě jsme na výstavě také rádi poznali Nastyho vnučku po dceři Lady Orrie z Páralovy zahrady, která získala ve třídě mladých hodnocení výborná 2. Blahopřejeme!


20.1.2016 -

A-von Bobble na výstavě v Nitře

 

Poslední Nastyho potomci Arnie a Atisha absolvovali velmi úspěšný výstavní výjezd na Mezinárodní výstavu v Nitře. V sobotu byl Arnie ohodnocen jako výborný 3, Atisha výborná. V neděli Arnie výborný 1, CAC, CACIB a BOB, Atisha výborná 1, CAC. Atisha zde splnila podmínky pro získání titulu Slovenského šampiona! Moc gratulujeme!


19.1.2016 -

Bora z Hrabovských stájí hledá nový domov

 

Nový rok nezačínáme moc radostně... Naše Bora se ocitla v nouzi a hledá nový domov. Majitelka se stěhuje z domu do bytu a Boru nemůže vzít s sebou. Aktuální fotografie Bory zatím nemáme. Více informací je pod tímto odkazem.


Další zprávy