Archiv novinek - rok 2017

23.12.2017 -

PF 2018

 

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku všechno nejlepší!


28.11.2017 -

Carmenita z Hrabovských stájí složila zkoušku BH

 

O víkendu složila Carmenita zkoušku BH! Blahopřejeme!


10.11.2017 -

Lady z Páralovy zahrady Českým veterán šampionem

 

Nastyho dcera Lady získala oficiálně titul Český veterán šampion! Gratulujeme!


9.11.2017 -

Corry z Hrabovských stájí Českým šampionem

 

Corry obdržela diplom šampionátu a získala tak oficiálně titul Český šampion! Velká gratulace!


6.11.2017 -

MVP Praha

 

O víkendu se v Praze konala Mezinárodní výstava psů DOUBLE CACIB 2017. Výstavy se zúčastnil Nastyho potomek Arnie, který se prezentoval ve třídě šampionů a v sobotu zde získal hodnocení výborný 2, R.CAC, v neděli pak výborný 1, CAC a CACIB! V sobotu zde sbírala další výstavní zkušenosti i Dina, která byla ohodnocena jako velmi nadějná 1! Oběma moc gratulujeme!


16.10.2017 -

Pracovní úspěchy Corry z Hrabovských stájí

 

V rámci Podzimní klubové ligy v Šenově se Corry zúčastnila stopařské kategorie FPr2 a s nejlepším výsledkem se umístila na 1.místě! O pár dní později si pak zkoušku FPr2 připsala na seznam složených zkoušek. Gratulujeme!


28.8.2017 -

Corry z Hrabovských stájí složila zkoušku ZM

 

Corry se zúčastnila letního výcvikového tábora ve Větřkovicích pod vedením pana Vladimíra Košťála a složila zde zkoušku ZM! Moc blahopřejeme!


14.8.2017 -

Dina z Hrabovských stájí na prvních výstavách

 

Své první výstavní zkušenosti sbírá Dina. Předvedla se na Krajské výstavě v Kladně, kde získala hodnocení velmi nadějná 1! A zúčastnila se i Mezinárodní výstavy psů v Mladé Boleslavi, kde byla také ohodnocena jako velmi nadějná 1! Gratulujeme!


31.7.2017 -

Corry z Hrabovských stájí Championem PL

 

Corry byl již oficiálně přiznán titul Champion Polska! Moc gratulujeme!


5.6.2017 -

MVP Nitra

 

Třídenního výstavního soutěžení na Mezinárodní výstavě psů v Nitře se zúčastnila o uplynulém víkendu Corry. V pátek a v neděli získala hodnocení výborná 3, v sobotu dosáhla na mety nejvyšší: výborná 1, CAC, CACIB a BOB! Moc blahopřejeme!


15.5.2017 -

Další potomek Baxy z Hrabovských stájí v chovu

 

V Německu absolvoval úspěšně zkoušku chovnosti (ZTP) další potomek naší Baxy: Gordon vom Wildweibchenstein. Bude působit jako krycí pes v chovatelském klubu RZV. Gratulujeme!


9.5.2017 -

Kontrola vrhu

 

Štěňata o víkendu absolvovala kontrolu vrhu, všechna byla řádně prohlédnuta a zvážena poradkyní chovu. Mimo to absolvovala i podrobnou veterinární kontrolu. Při obojí kontrole nebyly shledány žádné nedostatky, které by bránily jejich odběru. Tento týden se tak už budou všichni rozjíždět do nových domovů. Všem štěňátkům přejeme do budoucna jen to nejlepší a jejich majitelům hodně společné radosti!


9.5.2017 -

NVP Rybnik

 

Na Národní výstavě psů v Rybniku získala Corry hodnocení výborná 1, CWC a BOS! Splnila tak podmínky pro udělení titulu Polský šampion! Blahopřejeme!


2.5.2017 -

Návštěvní víkend štěňat

 

Uplynulý víkend byl ve znamení návštěv budoucích majitelů u štěňat. Skoro všichni se už osobně seznámili :-) Zbývá poslední týden a pomalu se všichni rozjedou do nových domovů...


24.4.2017 -

MVP Opole

 

Na Mezinárodní výstavě psů v Opole se předvedla Corry se skvělým výsledkem výborná 1, CWC, CACIB a BOB! Výstavy se zúčastnili taky Nastyho poslední potomci A-von Bobble, Arnie s hodnocením výborný 1, CWC, R.CACIB, Atisha s výsledkem výborná 1, CWC. Oba tak splnili podmínky pro udělení titulu Polský šampion! Všem moc a moc gratulujeme!


11.4.2017 -

Štěňata mají tři týdny

 

Naše štěňata mají už tři týdny a utěšeně prospívají :-) S pomocí budoucích majitelů jsme jim vybrali jména, kluci: Denvero, Deryl, Dorian, holčičky: Daxy, Darsy, Destiny, Dina, Doly a Dora. Postupně přidáváme aktuální fotografie na stránku D-vrhu.


3.4.2017 -

Potomci Baxy z Hrabovských stájí v chovu

 

O víkendu složili v Německu zkoušku chovnosti dva potomci Baxy: Haakon a Havel vom Wildweibchenstein. Oba tak budou působit jako plemeníci v německém chovatelském klubu RZV. Blahopřejeme!


21.3.2017 -

D-vrh z Hrabovských stájí

 

Dnes vykoukla na svět další generace hovawartů z Hrabovských stájí! Narodilo se 9 štěňat, 3 pejsci a 6 fenek, barvy černá a černá se znaky. Více informací a hlavně fotografie budeme průběžně doplňovat na stránku D-vrhu.


15.2.2017 -

Potvrzení březosti ultrazvukovým vyšetřením

 

Carmenita absolvovala ultrazvukové vyšetření, které potvrdilo její březost! Předpokládaný termín narození našeho D-vrhu je kolem 23. března 2017. Více informací na stránce D-vrhu.


8.2.2017 -

DUO CACIB Brno

 

Na Mezinárodní výstavě psů v Brně se o uplynulém víkendu prezentovala Nastyho výstavně i pracovně velmi úspěšná dcera Lady. Soutěžila už ve třídě veteránů a oba dny získala hodnocení výborná 1, Nejlepší Veterán (BOV). Na výstavě se taky představila její dcera Orrie, která získala v sobotu hodnocení výborná 1, CAC a v neděli výborná 2, R.CAC. Oběma moc blahopřejeme!


20.1.2017 -

Plánujeme štěňata

 

Na jaře plánujeme odchov dalšího vrhu. Matkou vrhu je Carmenita z Hrabovských stájí, otec je Leonard od Červené skály. Předpokládaný termín narození štěňat je kolem 23. března 2017. Březost bude potvrzená ultrazvukovým vyšetřením. Více informací na vlastní stránce D-vrhu.


Další zprávy