Archiv novinek - rok 2018

23.12.2018 -

PF 2019

 

Přejeme všem klidné prožití vánočních dnů a do nového roku jen to nejlepší!


19.10.2018 -

Colete z Hrabovských stájí složila zkoušku ZZO

 

V záplavě informací okolo štěňat tak trochu zapadla důležitá zpráva od naší Coletky. Takže vše nyní napravujeme a jsme moc rádi, že můžeme uvést, že Coletka složila zkoušku ZZO! A to dokonce s výborným hodnocením, během zkoušky byla koncentrovaná, pracovala s radostí a panem rozhodčím byla vychválená za přesnost. Blahopřejeme!


7.10.2018 -

Štěňata cestují do nových domovů

 

Naše štěňata absolvovala všechny povinné náležitosti, tj. prohlídku veterinářem, očkování, čipování a oficiální kontrolu vrhu a pomalu se rozjíždějí do nových domovů. Moc nás těší každá informace, kterou dostaneme od nových majitelů, zatím chodí samé pozitivní a pochvalné zprávy :-) Do fotogalerií jednotlivých štěňat přidáváme i fotky z nových domovů. Tak štěňátka naše, ať máte se svými novými páníčky krásný, dlouhý a pohodový život!


17.9.2018 -

Speciální výstava Hovawart klubu ČR

 

K naší velké radosti se tradiční podzimní výstava hovawartů přesunula zpátky do Kroměříže! V sobotu se tak v kynologickém areálu Bedea konala Speciální výstava Hovawart klubu ČR. Nejúžasnějšího úspěchu dosáhl otec našeho E-vrhu Baghir Scorteus Mons, který získal všechna ocenění, která se na této výstavě dají získat, konkrétně: CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB a ček. šampionátu IHF! K čemuž moc a moc gratulujeme! Na výstavě se představila také dvě vnoučata po Nastym, a to Bonnie z Malé roklinky, která získala hodnocení velmi dobrá a Orrie z Páralovy zahrady, která dosáhla na stupně vítězů - výborná 3. Výstavy se zúčastnilo v nejmladších třídách s velmi hezkým hodnocením také několik Nastyho pravnoučat :-)


3.9.2018 -

Štěňata mají tři týdny

 

Naše štěňátka už mají tři týdny, pokud počasí dovolí, prozkoumávají už venkovní svět :-) Vybrali jsme jim už také jména - kluci: Edex a Eragon, holčičky: Ebony, Ebby, Eggy, Eiwa a Elba. Do fotogalerie vrhu jsou přidány nové fotky.


12.8.2018 -

E-vrh z Hrabovských stájí

 

E-vrh z Hrabovských stájí je na světě! Včera se nám narodilo 7 štěňátek, 2 pejsci a 5 fenek, barvy černá a černá se znaky. Fotografie a informace budeme průběžně doplňovat na stránku E-vrhu. Všechna štěňata jsou již zadaná.


2.7.2018 -

Potvrzená březost Corry z Hrabovských stájí

 

Dnes Corry absolvovala ultrazvukové vyšetření, které potvrdilo její březost! Narození štěňátek očekáváme v polovině srpna 2018. Více informací o rodičích je pod tímto odkazem. Záznamy přijímá majielka Corry, paní Jindřiška Ondroušková, mail: j.ondrouskova@seznam.cz.


11.6.2018 -

Krytí Corry z Hrabovských stájí

 

Uskutečnilo se námi dlouho očekávané krytí :-) O víkendu byla Corry nakryta plemeníkem Baghirem Scorteus Mons. Zda bylo krytí úspěšné se ukáže začátkem července, kdy plánujeme ultrazvukové vyšetření Corry. Více informací podá a předběžné záznamy přijímá majitelka Corry, paní Jindřiška Ondoušková, mail j.ondrouskova@seznam.cz.


21.5.2018 -

Klubová výstava Hovawart klubu ČR

 

Na tradičním místě Knížecího rybníku u Tábora se konala Klubová výstava českého Hovawart klubu a naše chovatelská stanice zde zaznamenala velký úspěch! Prezentovala se zde Dina a byla ve velké konkurenci 24 fen (!) ve třídě mladých hodnocena jako výborná 2! Na výstavě soutěžili i potomci Nastyho posledního vrhu von BobbleArnie - výborný 2, R.CAC, Atisha - výborná, oba ve třídě vítězů. Všem veliká gratulace! Kompletní výsledky zde.


9.4.2018 -

Corry z Hrabovských stájí Slovenským šampionem

 

Dalšího významného úspěchu dosáhla Corry. Na dvoudenní Mezinárodní výstavě psů v Nitře získala hodnocení výborná 1, CAC a splnila tak podmínky pro získání titulu Slovenský šampion! Druhý den byla hodnocena jako výborná 3. Je to už třetí šampionát krásy, který se Corry podařil získat. Moc blahopřejeme!


7.3.2018 -

Arnie von Bobble na MVP Zielona Góra

 

Další výstavní úspěch zaznamenal Nastyho potomek Arnie. Na Mezinárodní výstavě psů Zielona Góra v Polsku získal hodnocení výborný 1, CWC, CACIB, Nej-pes a BOB. Arnie tímto splnil podmínky pro udělení titulu C.I.E. - Mezinárodní výstavní šampion. Moc gratulujeme!


6.3.2018 -

Corry z Hrabovských stájí testována na DM

 

Vzhledem k blížícímu se krytí byl Corry doplněn test na DM (degenerativní myelopatii) a výsledek vyšetření zní: zdravý jedinec, N/N, geneticky normální, bez mutací!


27.2.2018 -

Svody mladých 2018

 

Informace pro odchovance našeho D-vrhu, ale nejen pro ně :-) Termíny svodů mladých: 14.4.2018 - Chropyně, 20.5.2018 - Knížecí rybník u Tábora a 30.9.2018 - Kolín. Propozice jsou na klubových stránkách. Těšíme se na vás!


2.2.2018 -

Výcvikový den Šenov

 

Podílíme se na organizaci Výcvikového dne v Šenově, který se uskuteční 24. března 2018. Výcvikový den bude zaměřen na přípravu psů na svod a bonitaci. Více informací o akci najdete na klubových stránkách.


Další zprávy