Archiv novinek - rok 2019

23.12.2019 -

PF 2020

 

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší!


7.10.2019 -

Klubová výstava Hovawart klubu ČR

 

O víkendu se v Horce nad Moravou uskutečnila Klubová výstava českého Hovawart klubu. Corry zde završila letošní výstavní sezónu opět obrovským úspěchem! Ve velmi početné a kvalitní konkurenci získala hodnocení výborná 1, CAC, Klubová vítězka a Čekatel Ch. IHF! Moc blahopřejeme! Máme obrovskou radost z jejich úspěchů! Na výstavě se moc hezky prezentovala taky Eiwa, která byla tentokrát hodnocena jako velmi dobrá. Kompletní výsledky jsou k vidění zde.


28.8.2019 -

Interdog Bohemia Mladá Boleslav

 

Mezinárodní výstavy Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi se zúčastnili dva zástupci naší chovatelské stanice. Eiwa nastoupila ve třídě mladých a získala hodnocení výborná 2 a Dina se prezentovala ve třídě otevřené a byla hodnocena jako výborná 2, R.CAC. Gratulujeme!


8.7.2019 -

Corry z Hrabovských stájí na výstavách v Polsku

 

Corry pokračuje ve svém neuvěřitelně úspěšném výstavním tažení :-) Tentokrát se účastnila výstav v Polsku. Na Mezinárodní výstavě psů v Krakově získala hodnocení výborná 1, CWC, CACIB, BOB! A na Mezinárodní výstavě psů ve Wisle byla ohodnocena jako výborná 1, CWC, CACIB, BOS! Obrovská gratulace! Moc se těšíme z těchto velkých úspěchů, majitelům velký dík za úžasnou prezentaci naší chovatelské stanice!


24.6.2019 -

Corry z Hrabovských stájí na výstavě Intercanis

 

Corry se prezentovala na Mezinárodní výstavě psů Intercanis v Brně a opět s vynikajícím výsledkem: výborná 1, CAC, CACIB a BOS! Moc blahopřejeme!


17.6.2019 -

Klubová výstava Hovawart klubu ČR

 

O víkendu se uskutečnila Klubová výstava hovawartů v Praze - Horních Počernicích. Obrovského úspěchu zde dosáhla Corry, která dosáhla na mety nejvyšší: výborná 1, CAC, Nejlepší fena a BOB. Máme velikou radost a moc a moc gratulujeme!


3.6.2019 -

Česko - slovenské setkání hovawartů

 

Na česko - slovenském setkání hovawartů, které o uplynulém víkendu proběhlo na Bačkárce v Makově, měla naše chovatelská stanice největší zastoupení :-) Akce se zúčastnili Dora a Corry s Carmenitou se svými majiteli.


13.5.2019 -

Speciální výstava Hovawart klubu ČR

 

O víkendu se uskutečnila Speciální výstava Hovawart klubu ČR na Knížecím rybníce u Tábora. V třídě otevřené se prezentovala Dina, která za přísného posuzování německé rozhodčí získala známku výborná. V třídě vítězů soutěžili poslední Nastyho potomci von Bobble, Arnie získal hodnocení výborný a Atisha dosáhla na dekorované pozice - výborná 4. Všem moc gratulujeme!


25.3.2019 -

Ultrazvukové vyšetření Carmenity z Hrabovských stájí

 

Bohužel musíme zklamat všechny zájemce o naše štěňátka, ultrazvukové vyšetření ukázalo, že Carmenita nezabřezla. Vzhledem k četným dotazům ohl. aktuálních vrhů hovawartů v ČR uvádím odkazy, kde je možno informace dohledat: aktuální vrhy a krycí listy.


19.2.2019 -

Krytí Carmenity z Hrabovských stájí

 

Dlouho očekávané krytí se uskutečnilo, Carmenita byla nakryta plemeníkem Contym Lexova smečka. Zda se budeme moci těšit na štěňata uvidíme po ultrazvukovém vyšetření přibližně za měsíc. 


Další zprávy