Archiv novinek - rok 2020

16.10.2020 -

Štěňata se rozjíždějí do nových domovů

 

Štěňata F-vrhu absolvovala všechny povinné náležitosti jako veterinární prohlídku a kontrolu vrhu a pomalu se rozjíždějí do nových domovů. Takže štěňátka naše, přejeme vám do života jen to nejlepší, pohodový a dlouhý život po boku svých majitelů!


16.9.2020 -

Fotogalerie F-vrhu z Hrabovských stájí

 

Na stránku F-vrhu jsou postupně doplňovány fotografie. Byl vložen také odkaz na fotogalerii štěňat z 13.9.2020 pana Mariana Drozda, majitele tatínka našich štěňat :-) Děkujeme!


7.9.2020 -

Eiwa z Hrabovských stájí na HDR Opatov

 

"Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost", to je motto úvodní webové stránky "drsných" závodů Hard Dog Race (HDR). Co to je? HDR je závod, na kterém pes a jeho majitel společně musí zdolat čas a také nelehké překážky různorodého charakteru (mj. plazení se v bahně, brodění hluboké vody ap.). Jde o závod značné fyzické obtížnosti a účastníci už dlouho zasluhují náš obdiv. Na letošním ročníku HDR v Opatově jsme zde měli také zastoupení, závodu se zúčastnila Eiwa se svým majitelem! Smekáme a moc gratulujeme k překonání náročné trasy!


27.8.2020 -

První foto štěňat F-vrhu z Hrabovských stájí

 

Na stránku F-vrhu byly přidány první fotografie štěňat. Najdete je v tabulce pod barevným označením jednotlivých štěňátek. Barevné označení bude později nahrazeno jménem.


21.8.2020 -

F-vrh z Hrabovských stájí

 

Štěňata našeho F-vrhu jsou na světě! Narodilo se 8 štěňátek, 4 pejsci (1 čzn a 3 černí), 4 fenky (3 čzn a 1 černá). Některá štěňata ještě nejsou zadaná, příp. zájemci můžou kontaktovat majitele Carmenity, pana Ing.Čmela: tel. 777 889 601, mail josefcmel@centrum.cz.


17.7.2020 -

Potvrzená březost Carmenity z Hrabovských stájí

 

Carmenita absolvovala ultrazvukové vyšetření, které potvrdilo, že je březí! Záznamy na štěňátka přijímá majitel Carmenity, pan Čmel, mail: josefcmel@centrum.cz.


30.6.2020 -

Klubová výstava Hovawart klubu ČR

 

Na Klubové výstavě Hovawart klubu ČR v Horce nad Moravou opět bodovala Corry :-) V třídě pracovní získala hodnocení výborná 1, CAC! Účastnila se i chovatelských soutěží, v soutěži Nejlepší pár psů získala se svým novým parťákem Baxterem 1. místo! Velká gratulace!


20.6.2020 -

Krytí Carmenity z Hrabovských stájí

 

Konečně příjemná zpráva pro čekatele na naše štěňátka! Máme nakryto! Carmenita byla nakryta plemeníkem Royal Royal Safe. Pro potvrzení březosti bude Carmenita ve vhodném termínu absolvovat ultrazvukové vyšetření. O výsledku budeme informovat.


18.6.2020 -

Eiwa z Hrabovských stájí na výcvikovém víkendu

 

Eiwa se zúčastnila výcvikového víkendu v Podhradí nad Dyjí pořádaném Hovawart klubem ČR. Zdokonalovala se tady v nácviku stop, poslušnosti a obrany. Děkujeme za krásné fotky!


10.6.2020 -

Svod mladých Přerov

 

Svod mladých v Přerově absolvovaly dvě fenky našeho E-vrhu: Ebby a Ebony. Blahopřejeme!


10.5.2020 -

Corry z Hrabovských stájí získala titul C.I.E.

 

Skvělá zpráva dorazila od majitelů Corry, které byl přiznán titul Mezinárodní výstavní šampion - C.I.E. (Champion International des Exposition)! Velká gratulace!


3.2.2020 -

DUO CACIB Brno

 

Na Mezinárodní výstavě psů v Brně se opět prezentovala Corry. Oba výstavní dny získala ocenění výborná 1, CAC a splnila tak podmínky k získání titulu Grandšampion ČR! Moc gratulujeme!


Další zprávy